ניתן לפנות אלי להזמנת הופעות בסגנון זה

ד"ר אביבית אגם דאלי
קרא עוד
שמחתי להציג את עבודותיה המיוחדות של יקירה לוי בתערוכה שאצרתי ברמת גן בנושא "טבע ונוף באמנות ישראלית עכשווית" בחורף 2022. יקירה מציירת טבע ונוף לצד היותה נגנית ומלחינה. סגנונה הוא ריאליסטי. בפתיחת התערוכה היא ניגנה לשמחת הקהל קטע מוזיקלי בשם "שיר תקווה" שאותו היא הלחינה. כשרונה "לדבר" בשפות השונות של האמנות, אם זו מוזיקה או ציור ניכר ויצירותיה מתכתבות זו עם זו. יקירה שימחה את באי התערוכה הן בציוריה המלבבים והן ביצירתה המוזיקלית. תהליך העבודה אתה היה נעים וחברי, תודה על השתתפותך בתערוכה יקירה, מקווה לשיתופי פעולה עתידיים בהמשך ד"ר אביבית אגם דאלי, חוקרת תרבות חזותית ואוצרת 054-5999337 http://avivitagamdali.co.il/
דיאנה שמעון
קרא עוד
שלום לך יקירה ! אני באמת שמחתי להכיר אותך! תודה רבה ועל הפתיחות והלבביות! נעים לפגוש אנשים כשרונים כמוך עם חיוך ומלא אור! תודה לך על הקטע המוסיקאלי ועל הנגינה הכל כך עדינה בערב הפתיחה בתערוכה ברמת גן. אהבתי את העבודות שלך. מאוד צבעוניות ואסתטיות לעין המתבונן.הציורים גם הם משדרים את השלווה, את הרוך ואת השמחה שבך. תמשיכי לחלוק עם אחרים מהכשרונות שיש בך בשפע! מאחלת לך המון הצלחה, והמשך יצירה פוריה,
דפנה לחוביץ
קרא עוד
היי יקירה, האזנתי לשיר שהלחנת "שיר תקווה" , מרגש מאוד. בתקופה שאנחנו נמצאים צריך כלים להאחז בתקווה, והנגינה שלך מבטאת זאת ללא ספק. תודה ששיתפת אותנו באחד מהאוצרות שלך. אשמח לשמוע עוד ביצועים.
קובי מאיר
קרא עוד
ליקירה מורתי היקרה. יצירה קסומה, עם טביעת האצבע ההוליסטית המובהקת שלך והביצוע המלטף והמרגש כתמיד. מחכה לשיעור שאלמד לנגן יצירה זו.
הקודם
הבא

יצירות לסקסופון

להזמנת יצירות לסקסופון סולו בסגנון זה, לפנות ל054-4493593

יצירה למקהלה

יצירה שהולחנה למקהלה

" 2002 16 במרץ"

אילתורי ג'אז

קלאסי

עממי

ביצוע

בתחום הנגינה הקלאסית, התמקדות בעיקר בתפקידי סולו כגון: סולו קונצ'רטו לסקסופון אלט ולתזמורת מאת המלחין גלזונוב אותו ביצעתי במוזיאון תל אביב עם תזמורת הקמראטה רמת השרון, הסולו המפורסם לסקסופון אלט ביצירה "תמונות בתערוכה" מאת מוסורסקי, תפקידי הסולו ביצירתו הידועה של מוריס ראוול "בולרו", וכן תפקיד סולו ביצירה מאת רחמנינוב. את היצירות האחרונות ביצעתי עם התזמורת הסימפונית חיפה.
בתחום נגינת הג'אז: התמקדות בנגינה בהרכבים שונים, תוך שימת הדגש על התנסות בנגינת מוסיקה יצירתית וחדשנית.
מוסיקה ישראלית חדשנית ומקורית: שיתוף פעולה עם קבוצת "מוסיקה נובה" וביצוע מיצירותיהם של מלחינים ישראליים לרבות: פרופ' אמנון וולמן ודר' רון ויידברג.
קונצרטים מוסברים לבתי ספר: מופע "סקסופוניה" שעסק בהכרת הסקסופון. קונצרטים אלה הועלו במסגרת " נוער מוסיקאלי" ו"אומנות לעם".
הקלטות אולפן למוסיקה לסרטים ולהצגות ישראליות ולשירים ישראליים, בעיקר בעיבודיו ובלחניו של פרופ' עודד זהבי.

נגינה אילתורית למוסיקה למחול מודרני ביצוע מוסיקה אילתורית ליצירת המחול המודרני "קיץ", שעלתה בתיאטרון "תמונע". וכמובן , ביצוע יצירות אותן הלחנתי, לרבות "שדה קמה" ו"שער".